czwartek, 28 sierpnia 2025

Bum!

 No i jest! Bum! Wątek podgrzania relacji pomiędzy głównymi bohaterami właśnie powstał! Uff, zrobiło się gorąco :P Czy to wystarczy, by utrzymać napięcie do końca części drugiej? Myślę, że tak. To co rozpoczęło się w Brainstormie, będzie miało epickie zakończenie w kontynuacji. A moi główni bohaterowie? Poznają tajemnicę swojej przyszłej egzystencji. Ale nie wyprzedzajmy faktów :D 

Nakręciłam się i teraz będę drążyć temat do oporu :D Kto wie, może po trylogii powstaną dalsze losy moich bohaterów? 

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Witaj, podziel się swoją opinią :)

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna