sobota, 16 sierpnia 2025

Sekcja komentarzy

                 Dopiero niedawno zorientowałam się, że sekcja komentarzy była dostępna tylko dla użytkowników Google, a przecież nie wszyscy posiadają takie konto. Więc od teraz każdy może zostawić komentarz i chociaż jest możliwość anonimowego wpisu, to prosiłabym jednak o podpis, chociażby imieniem.  

Już wkrótce pojawią się kolejne wpisy, bo praca ruszyła pełna parą :) Powstał już plan i pierwsze sceny do części trzeciej. Z chęcią napisałabym o czym będzie moja Saga, ale co to będzie za przyjemność z czytania, kiedy zna się historię od początku? ;)


Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Witaj, podziel się swoją opinią :)

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna